Hakab Logo

Kontakt

Kontoret

För allmänna frågor och hjälp för att nå rätt person.

0520-42 80 60
info@hakab.nu

Leverantörer

För våra leverantörer.

Fakturaadress:
Trollhättans HAKAB AB

Kardanvägen 50

461 38 Trollhättan

Org nr. 556393-7704

Faktura@hakab.nu

Direktkontakt

Sture Haake

Sture Haake

VD
Sture.haake@hakab.nu

070-594 41 54

Magnus Nyqvist

Magnus Nyqvist

Arbetschef Entreprenad & Industri
Magnus.nyqvist@hakab.nu

070-687 27 78

Andreas Nielsen

Andreas Nielsen

Arbetschef Mark & Anläggning
Andreas.nielsen@hakab.nu

070-446 41 74

Johanna Haake

Johanna Haake

Mätingenjör & V-A Projektör
Johanna.haake@hakab.nu

072-018 04 43

Sebastian Holmqvist Högemark

Platschef Mark & Anläggning
Sebastian.holmqvist@hakab.nu

070-092 15 08

Susanne Svensson

Susanne Svensson

Ekonomi
Susanne@hakab.nu

0520-428060

Marie Nyqvist

Marie Nyqvist

Kvalité & Miljö
Marie.nyqvist@hakab.nu

0520-428060

Vakant

Kalkylator

0520-428060

 

Hitta hit

Söderifrån kör du exempelvis E45, och svänger höger vid Skogstorparondellen. Kommer du från norr sväng av väg 44 vid Trafikplats Stallbacka, in på E45, ca 800m Sväng vänster i Skogstorparondellen in på Kardanvägen.


Kardanvägen 50
461 38
Trollhättan